Aktivity a kroužky MŠ ve školním roce 2021/2022

• Divadlo v mateřské škole

Každý první pátek v měsíci

• Brousek pro tvůj jazýček

Pouze pro předškolní děti s Bc. Adélou Drtinovou (pondělí 10:00–11:30 hodin)

• Angličtina

Pouze pro předškolní děti s Bc. Adélou Drtinovou (úterý 12:00–13:00 hodin)

• Keramika

S Lenkou Peckovou (středa 12:30–13:30 hodin – Rybičky)

S Janou Pastyříkovou (čtvrtek 12:15–13:15 hodin, 13:15–14:15 hodin – Stromky 2 skupiny)

S Irenou Žilkovou (čtvrtek 12:30–13:30 hodin – Sluníčka, Rybičky)

• Šikovné ruce

S Veronikou Němečkovou (pondělí 12:15–13:15 hodin, 13:15–14:15 hodin – 2 skupiny)

woodenheart

Cirkusárium

V pátek 4. června k nám po dlouhé pauze opět zavítalo divadélko. Všichni se už od rána těšili. Po svačince jsme se sešli na zahradě naší mateřinky. Počasí nám přálo, bylo krásně. Děti shlédly představení CIRKUSÁRIUM. Tři krátké pohádky o velrybě, která si nečistila zuby. O lišce, která se nemohla najíst, protože měla dlouhé drápky a o kouzelném hadovi. Děti se přesvědčily o tom, že je důležité dodržovat základní hygienu a dobře pečovat o své zoubky. Nakonec si společně s paní herečkou zahrály na cirkus. Představení se všem líbilo a společně budeme doufat, že si příští rok divadla užijeme více.

Cirkusarium 2021