škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Kdo sám v sebe doufá, ten nejlepší podporu nalezl. (Karel Havlíček Borovský)

Únor v Rybičkách

Masopustní měsíc jsme v mateřské škole oslavili tradičním karnevalem. Od rána se ve třídě scházely princezny, královny, piráti… Prožili jsme dopoledne plné her, tance a zábavy. Nakonec si děti odnesly drobnou odměnu v podobě sladkostí.

Poslední úterý v únoru jsme se vydali na výlet autobusem na dopravní den do Tábora. Brzy ráno jsme se sešli ve třídě, nasvačili jsme se a vyrazili ke „kulturáku“, kde na nás čekal autobus. Když jsme dorazili na místo, přivítal nás pan policista a zavedl nás na dopravní hřiště. Zde si děti vyzkoušely jízdu na kolech, ale i v autíčkách, na „opravdové“ silnici se značkami a semafory. Na závěr si děti odnesly řidičské průkazy a malý přívěsek, třeba na batůžek. Výlet se nám vydařil a na oběd jsme už zase byli v naší školce.

Rybicky unor 2020