Úspěch není něco, za čím se honíte. Je to něco, o co se neustále musíte snažit. Pak možná přijde, když to čekáte nejméně. (Michael Jordan)

Malá školská rada pro rok 2022/23

Prohlížíte si seznam radních – zástupců tříd, kteří vzešli z letošních zářijových voleb a dostali tak váš mandát. Obracejte se na ně se všemi připomínkami k životu naší školy. Snažte se jejich prostřednictvím řešit včas všechny problémy, které by vám mohly časem přerůst přes hlavu, ale také vylepšujte s jejich pomocí naše vzájemné vztahy i prostředí, ve kterém spolu musíme řadu let žít a spolupracovat.

třída   1. radní  2. radní
 4. A   Buřičová Anna   Urban Václav
 4. B   Paikrová Alice   Němečková Eliška
 5.   Merxbauer Matěj   Bartoňová Kamila
 6.   Vacko Vojtěch   Moosová Ráchel
 7.   Lachoutová Amálie   Plachý Vojtěch
 8. A   Mašek Pavel   Šitta Daniel
 8. B   Kaňa Rostislav   Marešová Eliška
 9.   Vylít Filip   Pecková Lucie
 Učitel  Mgr. J. Němečková

Bližší informace o počtu hlasů, náhradnících nebo průběhu voleb, popřípadě o práci Malé školské rady najdete u radní za učitele Mgr. Jany Němečkové. S dotazy se můžete obracet i na předsedu Vojtěcha Vacko a místopředsedu Filipa Vylíta z deváté třídy, kteří byli zvoleni na první schůzi MŠR. Předseda bude zároveň pověřen funkcí mluvčího MŠR ZŠ Chotoviny a bude vás o její práci informovat na školním webu. Volební řád Malé školské rady je k dispozici v rubrice Ke stažení - základní dokumenty.

1. zasedání 9. listopadu 2021 (volební období 2021/22)

2. zasedání 9. února 2022 (volební období 2021/22)

1. zasedání 2. listopadu 2022

parliament_ch