Odjakživa jsem byl nepřítelem marného naříkání a kvílení, přesvědčen jsa, že jenom pilná práce a snažení kupředu pomůže. (Karel Havlíček Borovský)

Malá školská rada pro školní rok 2019/2020

Prohlížíte si seznam radních – zástupců tříd, kteří vzešli z letošních zářijových voleb a dostali tak váš mandát. Obracejte se na ně se všemi připomínkami k životu naší školy. Snažte se jejich prostřednictvím řešit včas všechny problémy, které by vám mohly časem přerůst přes hlavu, ale také vylepšujte s jejich pomocí naše vzájemné vztahy i prostředí, ve kterém spolu musíme řadu let žít a spolupracovat.

třída   1. radní  2. radní
 4.   Papež Matěj  Součková Antonie
 5. A   Friedrichová Amélie  Kořená Jana Tina
 5. B   Babůrek Jakub  Plachá Klaudie
 6.   Pilař Adam  Borová Barbora
 7.   Vácha Mikuláš  Filip Tobiáš
 8.   Prášek Matěj  Machoň Jakub
 9.   Žilková Barbora  Hronek Tomáš
 Učitel  Mgr. J. Němečková

Bližší informace o počtu hlasů, náhradnících nebo průběhu voleb, popřípadě o práci Malé školské rady najdete u radní za učitele Mgr. Jany Němečkové. S dotazy se můžete obracet i na předsedu Mikuláše Váchu a místopředsedu Tobiáše Filipa ze sedmé třídy, kteří byli zvoleni na první schůzi MŠR. Předseda bude zároveň pověřen funkcí mluvčího MŠR ZŠ Chotoviny a bude vás o její práci informovat na školním webu. Volební řád Malé školské rady je k dispozici v rubrice Ke stažení - základní dokumenty.

parliament_ch