Odjakživa jsem byl nepřítelem marného naříkání a kvílení, přesvědčen jsa, že jenom pilná práce a snažení kupředu pomůže. (Karel Havlíček Borovský)

Malá školská rada pro školní rok 2018/2019

Prohlížíte si seznam radních – zástupců tříd, kteří vzešli z letošních zářijových voleb a dostali tak váš mandát. Obracejte se na ně se všemi připomínkami k životu naší školy. Snažte se jejich prostřednictvím řešit včas všechny problémy, které by vám mohly časem přerůst přes hlavu, ale také vylepšujte s jejich pomocí naše vzájemné vztahy i prostředí, ve kterém spolu musíme řadu let žít a spolupracovat.

třída 1. radní  2. radní
 4. A  Kořená Jana Tina  Friedrichová Amélie
 4. B.  Babůrek Jakub  Bláhová Anna
 5.  Rechtoriková Nikol  Pecková Lucie
 6.  Vácha Mikuláš  Filip Tobiáš
 7.  Nováček Karel  Nováček Jan
 8.  Žilková Barbora  Pěknicová Šarlota
 9.  Lažan Libor  Leibl Aleš
 Učitel  Mgr. J. Němečková

Bližší informace o počtu hlasů, náhradnících nebo průběhu voleb, popřípadě o práci Malé školské rady najdete u radního za učitele Mgr. Jany Němečkové.  S dotazy se můžete obracet i na předsedu Libora Lažana z deváté třídy a místopředsedu Aleše Leibla z deváté třídy, kteří byli zvoleni na první schůzi MŠR. Předseda bude zároveň pověřen funkcí mluvčího MŠR ZŠ Chotoviny a bude vás o její práci informovat nejen na stránkách Chotovinského školáka, ale také zde na školním webu. Volební řád Malé školské rady je k dispozici v rubrice Ke stažení - základní dokumenty.

parliament_ch