Když se v životě díváš na to, co máš, vždycky můžeš mít víc. Ale když se díváš na to, co nemáš, nikdy nebudeš mít dost. (Oprah Winfrey)

Malá školská rada pro rok 2023/24

Prohlížíte si seznam radních – zástupců tříd, kteří vzešli z letošních říjnových voleb a dostali tak váš mandát. Obracejte se na ně se všemi připomínkami k životu naší školy. Snažte se jejich prostřednictvím řešit včas všechny problémy, které by vám mohly časem přerůst přes hlavu, ale také vylepšujte s jejich pomocí naše vzájemné vztahy i prostředí, ve kterém spolu musíme řadu let žít a spolupracovat.

třída   1. radní  2. radní
 4.   Kromka Václav   Hlubocká Veronika
 5. A   Buřičová Anna   Urban Václav
 5. B   Paikrová Alice   Mikulanda Alexandr
 6.   Merxbauer Matěj   Orel Vojtěch
 7.   Vacko Vojtěch   Kromková Ema
 8.   Nečas František   Ševčík David
 9. A   Beneš Matěj   Trachta Jan
 9. B   Babůrek Jakub   Marešová Eliška
 Učitel  Mgr. J. Němečková

Bližší informace o počtu hlasů, náhradnících nebo průběhu voleb, popřípadě o práci Malé školské rady najdete u radní za učitele Mgr. Jany Němečkové. S dotazy se můžete obracet i na předsedkyni Emu Kromkovou ze 7. třídy a jejího místopředsedu Františka Nečease z osmé třídy, kteří byli zvoleni na první schůzi MŠR. Předseda bude zároveň pověřen funkcí mluvčího MŠR ZŠ Chotoviny a bude vás o její práci informovat na školním webu. Volební řád Malé školské rady je k dispozici v rubrice Ke stažení - základní dokumenty.

1. zasedání 9. listopadu 2021 (volební období 2021/22)

2. zasedání 9. února 2022 (volební období 2021/22)

1. zasedání 2. listopadu 2022 (volební období 2022/23)

1. zasedání 31. října 2023 (volební období 2023/24)