Když mi bylo pět, máma mi říkala, že klíčem ke spokojenému životu je být šťastný. Ve škole se mě pak ptali, co chci v životě dělat. Když jsem odpověděl, že být šťastný, tvrdili mi, že jsem nepochopil zadání. Opáčil jsem, že oni nepochopili život. (John Lennon)

Malá školská rada pro rok 2021/22

Prohlížíte si seznam radních – zástupců tříd, kteří vzešli z letošních zářijových voleb a dostali tak váš mandát. Obracejte se na ně se všemi připomínkami k životu naší školy. Snažte se jejich prostřednictvím řešit včas všechny problémy, které by vám mohly časem přerůst přes hlavu, ale také vylepšujte s jejich pomocí naše vzájemné vztahy i prostředí, ve kterém spolu musíme řadu let žít a spolupracovat.

třída   1. radní  2. radní
 4.   Merxbauer Matěj   Orel Vojtěch
 5.   Vašák Jan   Moosová Ráchel
 6.   Součková Antonie   Lachoutová Amálie
 7. A   Kořená Jana Tina   Váchová Josefína
 7. B   Pražáková Hedvika   Plachá Klaudie
 8.   Pecková Lucie   Mísařová Adéla
 9.   Vácha Mikuláš   Filip Tobiáš
 Učitel  Mgr. J. Němečková

Bližší informace o počtu hlasů, náhradnících nebo průběhu voleb, popřípadě o práci Malé školské rady najdete u radní za učitele Mgr. Jany Němečkové. S dotazy se můžete obracet i na předsedu Mikuláše Váchu a místopředsedu Tobiáše Filipa z 9. třídy, kteří byli zvoleni na první schůzi MŠR. Předseda bude zároveň pověřen funkcí mluvčího MŠR ZŠ Chotoviny a bude vás o její práci informovat na školním webu. Volební řád Malé školské rady je k dispozici v rubrice Ke stažení - základní dokumenty.

1. zasedání 9. listopadu 2021

2. zasedání 9. února 2022