škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Když mi bylo pět, máma mi říkala, že klíčem ke spokojenému životu je být šťastný. Ve škole se mě pak ptali, co chci v životě dělat. Když jsem odpověděl, že být šťastný, tvrdili mi, že jsem nepochopil zadání. Opáčil jsem, že oni nepochopili život. (John Lennon)

Malá školská rada pro rok 2021/22

Prohlížíte si seznam radních – zástupců tříd, kteří vzešli z letošních zářijových voleb a dostali tak váš mandát. Obracejte se na ně se všemi připomínkami k životu naší školy. Snažte se jejich prostřednictvím řešit včas všechny problémy, které by vám mohly časem přerůst přes hlavu, ale také vylepšujte s jejich pomocí naše vzájemné vztahy i prostředí, ve kterém spolu musíme řadu let žít a spolupracovat.

 třída   1. radní  2. radní
 4.   Merxbauer Matěj   Orel Vojtěch
 5.   Vašák Jan   Moosová Ráchel
 6.   Součková Antonie   Lachoutová Amálie
 7. A   Kořená Jana Tina   Váchová Josefína
 7. B   Pražáková Hedvika   Plachá Klaudie
 8.   Pecková Lucie   Mísařová Adéla
 9.   Vácha Mikuláš   Filip Tobiáš
 Učitel  Mgr. J. Němečková

Bližší informace o počtu hlasů, náhradnících nebo průběhu voleb, popřípadě o práci Malé školské rady najdete u radní za učitele Mgr. Jany Němečkové. S dotazy se můžete obracet i na předsedu Mikuláše Váchu a místopředsedu Tobiáše Filipa z 9. třídy, kteří byli zvoleni na první schůzi MŠR. Předseda bude zároveň pověřen funkcí mluvčího MŠR ZŠ Chotoviny a bude vás o její práci informovat na školním webu. Volební řád Malé školské rady je k dispozici v rubrice Ke stažení - základní dokumenty.

1. zasedání 9. listopadu 2021

2. zasedání 9. února 2022

 

 

parliament_ch