škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

K tomu, abychom jasně viděli, často stačí jen změnit úhel pohledu. (Antoine de Saint Exupéry)

Druhé zasedání MŠR 2021/2022

Dne 9. února se ve čtvrtek ráno v 7:15 hod. sešla ve školní kuchyňce Malá školská rada. Bylo to její druhé zasedání v tomto školním roce a i vzhledem k epidemické situaci se zde sešli skoro všichni členové.
Hlavním tématem byly naše jídelníčky, které jsme v jednotlivých třídách vytvořili a předložili ke kontrole vedoucí školní jídelny. Na talíři bychom rádi viděli např. kuře na paprice s knedlíkem, vepřovou kotletu s rajskou omáčkou, pečené kuře s bramborami, kuřecí řízek s bramborovou kaší, atd. Paní vedoucí nám vrátila jídelníčky opravené podle Spotřebního koše, abychom poznali, jak má jídelníček ve skutečnosti vypadat.
Další zasedání MŠR je předběžně naplánováno na přelom dubna a května tohoto roku.
Mikuláš Vácha a Tadeáš Hruška, 9. třída

Inkluze