Skoč, křídla roztáhneš cestou. (Ray Bradbury)

Hledání kouzelného klíče

Ve čtvrtek 14. 1. 2016 v podvečer se v budově ZŠ Chotoviny konala netradiční akce. Paní učitelky Jana Dvořáková a Lenka Veselá ve spolupráci s paní učitelkou  Natašou Havlíkovou připravily pro děti ze třídy Stromků večerní cestu školou s úkoly. Děti byly rozděleny do dvou skupin. Každou skupinu doprovázela jedna paní učitelka z MŠ a děti z páté třídy, které byly převlečeny za pohádkové bytosti. Po splnění všech úkolů získali předškoláci dílky k sestavení puzzle, ze kterého zjistili, ve které třídě se druhý den bude konat zápis do ZŠ. Děti odemkly kouzelným klíčem dveře a vešly do třídy, kde na ně čekala paní učitelka Nataša Havlíková. Ta děti mile přivítala a slavnostně jim předala pamětní listy a medaile.

MagicKey2016