Učedník, od něhož nikdy nežádáme nic takového, co vykonat nemůže, nikdy neudělá všechno, co může. (John Stuart Mill)

Drak Karmelák

Pátek 14. února si děti v mateřské škole opět zpříjemnily divadelním představením. Únorovou pohádku Drak Karamelák nám přijel zahrát pan herec Karel Daňhel. V pohádce mělo vystupovat mnoho pohádkových postav, ale pan herec přijel pouze s magnetickým kamarádem Bubem a kufrem plným kostýmů. A tak bylo na dětech, aby pomohly pohádku plnou hudby nejen vymyslet, ale i zahrát. Hlavní role Honzy se ujal Honzík Z. ze třídy Stromků a ze třídy Rybiček Patrik J. a Vašík H. I ostatní děti se vystřídaly v rolích loupežníků, dračích hlav, krále a princezny. A jak to tak bývá, i v této pohádce vše dobře dopadlo a Honza princeznu vysvobodil.

Drak Gargulak 2020