škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Odjakživa jsem byl nepřítelem marného naříkání a kvílení, přesvědčen jsa, že jenom pilná práce a snažení kupředu pomůže. (Karel Havlíček Borovský)

Drak Karmelák

Pátek 14. února si děti v mateřské škole opět zpříjemnily divadelním představením. Únorovou pohádku Drak Karamelák nám přijel zahrát pan herec Karel Daňhel. V pohádce mělo vystupovat mnoho pohádkových postav, ale pan herec přijel pouze s magnetickým kamarádem Bubem a kufrem plným kostýmů. A tak bylo na dětech, aby pomohly pohádku plnou hudby nejen vymyslet, ale i zahrát. Hlavní role Honzy se ujal Honzík Z. ze třídy Stromků a ze třídy Rybiček Patrik J. a Vašík H. I ostatní děti se vystřídaly v rolích loupežníků, dračích hlav, krále a princezny. A jak to tak bývá, i v této pohádce vše dobře dopadlo a Honza princeznu vysvobodil.

Drak Gargulak 2020