škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickouVíte že...

Jsou toliko dvě strany politické na světě: strana poctivých a strana nepoctivých; poznáte a rozeznáte je podle toho, kterak školství podporují. (Karel Havlíček Borovský)

Podivuhodné Vánoce

Co všechno se může stát na Štědrý den dvěma sestřičkám, které doma nechtějí pomáhat, zlobí a zajímají se jen o dárečky, se dozvěděly děti v mateřské škole v pátečním divadelním představení, které nám zahrála paní herečka a její dřevěné loutky z Divadla U plotny. Je to příběh jedné obyčejné rodiny, dvou nezbedných sestřiček a Vánoc, které se někam ztratí, a ony se je vydávají hledat. V průběhu putování si užijí spoustu legrace a zároveň nacházejí to pravé kouzlo Vánoc. Společné zpívání koled bylo příjemným strávením adventního času.  

Podivuhodne Vanoce 2019