škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Odjakživa jsem byl nepřítelem marného naříkání a kvílení, přesvědčen jsa, že jenom pilná práce a snažení kupředu pomůže. (Karel Havlíček Borovský)

Písničková vymyslivna

V úterý 10. září odstartovala divadelní představení v Mateřské škole pohádkou Písničková vymyslivna. Úkolem pana herce a jeho pomocníčka – magnetického panáčka Buba, bylo vymyslet písničku pro princeznu. Do dění byly zapojeny i děti. Zpívaly jako vrabčáci, jely jako parní mašina až nakonec písničku vymyslely, ale v tom zavolal pan král a chtěl hotovou píseň pro právě narozenou princeznu. Jenže? Nová písnička byla rychlá, ale pan král potřeboval ukolébavku, aby princeznu měly čím uspat. Žádné strachy, pan herec, Bubo a děti si rychle poradili a složili ukolébavku.

Vymyslivna 2019