škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Kdo sám v sebe doufá, ten nejlepší podporu nalezl. (Karel Havlíček Borovský)

Rybičky v botanické zahradě

V úterý 11. června vyrazila třída Rybiček na výlet do botanické zahrady v Táboře. Cesta vlakem nám sice, díky výluce, nevyšla, ale i autobusem to byl velký zážitek. V botanické zahradě jsme kromě masožravých rostlin, kaktusů, různých druhů květin a stromů viděli také lišku, činčily, pávy, želvy, papoušky a mnoho dalších zvířátek. Po exkurzi v botanické zahradě jsme vyrazili zpět na nádraží. Cestou jsme se posilnili zmrzlinou, snědli poslední zbytky svačiny a pohráli si na dětském hřišti u Jordánu. Výlet se nám moc vydařil. Nejtěžší bylo vyšplhat od vlakového nádraží zpět do školky, kde už na nás čekal oběd a zasloužený odpočinek.

Rybicky botanka 2019