škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Odjakživa jsem byl nepřítelem marného naříkání a kvílení, přesvědčen jsa, že jenom pilná práce a snažení kupředu pomůže. (Karel Havlíček Borovský)

Jak si žijí dobrovolní hasiči

V rámci tematického plánu Kdo, co, čím se naše třída Rybiček vydala na prohlídku místní hasičské zbrojnice. Děti si prohlédly, jak je celé hasičské auto vybavené, dozvěděly se, kde všude hasiči zasahují, mohly si vyzkoušet, jak těžké uniformy musí nosit a nakonec se posadily do kabiny hasičského vozu. Návštěvu hasičské stanice jsme si užili a odnesli si spousty zajímavostí ze života dobrovolných hasičů. Děkujeme za hezký zážitek a věříme, že některá z našich rybiček v budoucnu vstoupí do vašich řad a pomůže chránit klidný spánek nás všech.

Hasici Rybicky 2019