škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Kdo sám v sebe doufá, ten nejlepší podporu nalezl. (Karel Havlíček Borovský)

Mikuláš s Ježíškem u Broučků

Adventní čas ve třídě Broučků začal příchodem Mikuláše, anděla a čerta. Děti si pro Mikuláše připravily krátké básničky a Mikuláš děti odměnil balíčkem s dobrotami. Děti za to slíbily, že se v příštím roce polepší. V dalším týdnu jsme se sešli společně s dětmi a jejich rodiči na předvánočním posezení. Rodiče si s dětmi vyrobili malé dárečky, společně jsme si zazpívali koledu, došlo i na  malé občerstvení. V posledním týdnu nás také navštívil Ježíšek a přinesl dětem spoustu nových hraček. Je vidět, že u nás v Broučcích máme přeci jenom hodné děti…

Přejeme všem zaměstnancům, rodičům i dětem krásné Vánoce, zdraví, štěstí a spokojenost v novém roce.

Mikulas Broucci 2018Rodice Broucci 2018Jezisek Broucci 2018