škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Když mi bylo pět, máma mi říkala, že klíčem ke spokojenému životu je být šťastný. Ve škole se mě pak ptali, co chci v životě dělat. Když jsem odpověděl, že být šťastný, tvrdili mi, že jsem nepochopil zadání. Opáčil jsem, že oni nepochopili život. (John Lennon)

Dobro musí zvítězit. My ho nedáme!

V pátek 7. prosince zavítalo do naší mateřské školy kočovné loutkové divadlo z Českých Budějovic s pohádkami Na Stříbrných horách a O krásné Janičce. A jak už to v pohádkách bývá, tak i tady soupeřilo dobro se zlem. Samy děti se aktivně do pohádek zapojily a pomáhaly zlo porazit. Loutkoherec Viktor Pirošuk svými pohádkami děti velice zaujal a svědčí o tom i nadšené výroky, které děti řekly bezprostředně po představení.

O krasne Janicce Vesela 2018