škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickouVíte že...

Jsou toliko dvě strany politické na světě: strana poctivých a strana nepoctivých; poznáte a rozeznáte je podle toho, kterak školství podporují. (Karel Havlíček Borovský)

Halloween v Rybičkách

V pátek 9. listopadu jsme v naší třídě slavili Halloween. Trochu opožděně, ale o to s větším nadšením. Děti si během uplynulých dní vyrobily nejen vlastní více či méně strašidelné masky, ale také jsme společně vyzdobili šatnu dýněmi z papíru a třídu netopýry z kolíčků na prádlo. Některé masky jsme ještě doladili barvami na obličej a oslava strašidelného svátku mohla začít. Společně jsme si zacvičili, zatancovali a zahráli několik „strašidelných“ her. Děti si akci užily a masky si odpoledne hrdě odnášely domů, aby se mohly pochlubit rodičům.

HalloweenR2018