škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každý je demokrat, když jde o někoho vyššího, než on jest, a každý je aristokrat vedle nižšího. Ta pravá demokracie však neleží v tom, abychom se rovnali vyšším, což lehké jest, nýbrž abychom se nevypínali nad nižší, než jsme sami; každý musí začít s demokracií sám u sebe a pak to půjde. (Karel Havlíček Borovský)

Indiáni z Rybiček

Protože máme ve třídě Rybiček rádi změnu, udělali jsme si ve čtvrtek 27. září Indiánské dopoledne. Děti si vlastnoručně vyrobily indiánské čelenky a náhrdelníky. Potiskli jsme si plátno jablky a bramborami a postavily tee-pee. Také jsme v naší indiánské osadě rozdělali „oheň.“ Děti si indiánské dopoledne užily tancem kolem ohně, hrou Na bizona, Na bělochy a už se těší na další změnu ve výuce.

rybicky indiani 2018