Když mi bylo pět, máma mi říkala, že klíčem ke spokojenému životu je být šťastný. Ve škole se mě pak ptali, co chci v životě dělat. Když jsem odpověděl, že být šťastný, tvrdili mi, že jsem nepochopil zadání. Opáčil jsem, že oni nepochopili život. (John Lennon)

Školkový karneval

Radost, úsměvy, hudba, tanec, soutěže a krásné masky, to byl karneval ve třídě Stromků.
V úterý 13. února přišly do naší třídy tradiční masky z pohádkové říše, ale i masky z moderní doby. Všichni jsme si užili zábavné soutěže, jako třeba Bum do hrnce nebo Novinový tanec. Nechyběla tradiční přehlídka masek a nakonec všechny čekala malá sladká odměna. Celé dopoledne bylo velmi vydařené, veselé a z očí dětí zářila radost a spokojenost.
Z každé třídy se ozývalo karnevalové veselí, probíhaly přehlídky kostýmů, tančilo se a soutěžilo. Zkrátka jsme si karnevalový den všichni krásně užili.

skolka karneval 2018