škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Mnohem lepší je odvážit se velkých věcí, získat slavná vítězství, i když se střídavými nezdary, než se řadit k těm ubohým duchům, kteří se ani moc neradují, ani netrpí, protože žijí v šedivém soumraku bez vítězství a porážek. (Theodore Roosevelt)

Školkový karneval

Radost, úsměvy, hudba, tanec, soutěže a krásné masky, to byl karneval ve třídě Stromků.
V úterý 13. února přišly do naší třídy tradiční masky z pohádkové říše, ale i masky z moderní doby. Všichni jsme si užili zábavné soutěže, jako třeba Bum do hrnce nebo Novinový tanec. Nechyběla tradiční přehlídka masek a nakonec všechny čekala malá sladká odměna. Celé dopoledne bylo velmi vydařené, veselé a z očí dětí zářila radost a spokojenost.
Z každé třídy se ozývalo karnevalové veselí, probíhaly přehlídky kostýmů, tančilo se a soutěžilo. Zkrátka jsme si karnevalový den všichni krásně užili.

skolka karneval 2018