škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Když mi bylo pět, máma mi říkala, že klíčem ke spokojenému životu je být šťastný. Ve škole se mě pak ptali, co chci v životě dělat. Když jsem odpověděl, že být šťastný, tvrdili mi, že jsem nepochopil zadání. Opáčil jsem, že oni nepochopili život. (John Lennon)

Školkový karneval

Radost, úsměvy, hudba, tanec, soutěže a krásné masky, to byl karneval ve třídě Stromků.
V úterý 13. února přišly do naší třídy tradiční masky z pohádkové říše, ale i masky z moderní doby. Všichni jsme si užili zábavné soutěže, jako třeba Bum do hrnce nebo Novinový tanec. Nechyběla tradiční přehlídka masek a nakonec všechny čekala malá sladká odměna. Celé dopoledne bylo velmi vydařené, veselé a z očí dětí zářila radost a spokojenost.
Z každé třídy se ozývalo karnevalové veselí, probíhaly přehlídky kostýmů, tančilo se a soutěžilo. Zkrátka jsme si karnevalový den všichni krásně užili.

skolka karneval 2018