Úspěch není něco, za čím se honíte. Je to něco, o co se neustále musíte snažit. Pak možná přijde, když to čekáte nejméně. (Michael Jordan)

Kouzelný zvoneček

První divadlo v tomto roce děti velmi pobavilo. Herci byli dobře naladěni a dobrou náladu přinesli i nám. V pohádce se představilo více loutek a tentokrát jsme měli loutkoherce i z našich řad – Emu Drtinovou a Štěpána Pilaře, kteří bránili loutky vlastním tělem před paní, která předstírala, že jim chce loutky vzít. Ostatní děti je povzbudily veselým smíchem a samozřejmě potleskem. Jak už to bývá i t této pohádce vše dopadlo dobře. Děti si zazpívaly, zatleskaly, zasmály se i zadupaly. Doufám, že všechny knížky v knihovně pod námi zůstaly na svém místě, protože při zpívání a dupání se do toho opravdu opřely. Zkrátka užily si pohodové páteční dopoledne.

Kouzelny zvonecek 2018