Naučil jsem se být šťastný tím, že jsem své touhy omezoval, místo abych je uspokojoval. (John Stuart Mill)

Vláčkem do divadla

V pondělí 24. dubna 2017 jsme všichni předškoláci ráno vyrazili na výlet do Tábora. Sešli jsme se ve školce a společně došli na nádraží. Do Tábora jsme jeli vláčkem, což byl pro děti asi nejlepší zážitek. V Táboře jsme vystoupili z vlaku a naše první zastávka byla v parku u nádraží, jelikož děti měly samozřejmě již velký hlad, a proto jsme hned posvačili. Poté jsme pokračovali v naší cestě do divadla, a protože jsme měli stále hodně času, zašli jsme si na náměstí na zmrzlinu. A pak už následovala cesta do divadla. Představení Slůně aneb proč mají sloni dlouhé choboty nás všechny pobavilo, bylo veselé a plné písniček. Na závěr výletu nás čekala cesta zpět na nádraží. Šli jsme kolem Jordánu, kde si děti stihly ještě pohrát na hřišti. Do školky jsme se vrátili autobusem na oběd. Výlet se nám vydařil a vzhledem k tomu, jaké je teď škaredé počasí, i to se nad námi slitovalo a bylo docela hezky.

Vlackem do divadla 2017A

Vlackem do divadla 2017B