Udělej první krok s vírou. Nemusíš vidět celé schodiště, jen udělej první krok. (Martin Luther King Jr.)

Máma s tátou a předškoláci v pohádkové škole

V pátek 7. dubna navštívilo naši školku divadélko Máma a táta. Zahráli nám velikonoční pohádku O pokladu. Dětem se jako vždy pohádka velmi líbila a nadšeně s herci spolupracovaly.
Děti z předškolního oddělení Stromky měly pak ještě připravený program na pozdní odpoledne. V 17 hodin jsme se všichni sešli v šatně naší třídy a pak jsme společně odešli do školy. Tady na nás čekaly pohádkové bytosti s paní učitelkou Natašou Havlíkovou. Předškoláci procházeli školu a cestou plnili různé úkoly. Pohádkovou cestu po škole jsme zakončili ve třídě, kam děti půjdou za 14 dnů k zápisu. Tady si vyzkoušely, jak se sedí v lavicích, společně jsme si zazpívali. Děti dostaly pamětní listy a medaili. Velké poděkování patří paní učitelce Nataše Havlíkové a samozřejmě také děvčatům Kristýně Ludvíkové, Kristýně Fišerové, Šarlotě Pěknicové, Kristýně Cvrčkové, Lili Strakové, Jiřině Kolací, Elišce Bervidové a Kristýně Žilkové, která s námi spolupracovala ve svém volném čase. Ještě jednou díky. V půl sedmé si rodiče své ratolesti vyzvedli u školky. Děti byly plné zážitků, a tak doufáme, že to pro všechny bylo příjemné pozdní odpoledne.

Predskolaci2017Mama a tata duben 2017