Ať už si myslíš, že to dokážeš, nebo že to nezvládneš, pokaždé máš pravdu. (Henry Ford)

Předškoláci kabrňáci

Začátek jara jsme přivítali ve třídě předškoláků opravdu svižným jarním tempem. Hned v pondělí prvního jarního týdne jsme navštívili výstavu zvířátek a fotografií z přírody Chráníme zvířata a přírodu v základní škole. Děti si prohlédly nejen zvířátka, ale také například vajíčka, drápky, běhy i spárky a jiná zvířecí chodidla.

V úterý jsme přivítali první jarní den dopolednem plným her a zábavy. Všichni jsme se oblékli do žlutého jako sluníčka a slavili jsme Sluníčkový den.

Týden jsme zakončili ve čtvrtek návštěvou knihovny. Paní knihovnice dětem přečetla popletenou pohádku a děti ji pak měly převyprávět tak, jak je to správně. Všichni jsme si knihovnu pozorně prohlédli a na závěr si děti mohly vyrobit záložku do knížky. Pro všechny to bylo zajímavé dopoledne, vždyť některé děti byly v knihovně poprvé.

Predskolaci jaro

Predskolaci knihovna