Udělej první krok s vírou. Nemusíš vidět celé schodiště, jen udělej první krok. (Martin Luther King Jr.)

Školská rada

Především škola a v ní strávené roky vytváří v lidech pouto ke své obci. Odnášíme si z ní do života společné vzpomínky nejen na vrstevníky a učitele, ale také na místa, kde jsme se učili, sportovali, hráli si, ale také lumpačili a prožívali první lásky. Dobrou školu vytváříme všichni. Děti a učitelé pro sebe. Rodiče pro své děti a obec pro všechny, kdož tu žijeme.

Chcete nám pomoci? Obracejte se na nás se všemi připomínkami k chodu a životu naší školy. Dobře míněná kritika pomůže věci stejně jako upřímná slova chvály. Bez komunikace není porozumění. Nehudrujte doma, ale obraťte se na kohokoli z nás. Určitě vás vyslyšíme a hlavně budeme mít možnost vysvětlit to, co se nám zdá naprosto zřejmé a pochopitelné, ale Vám může pěkně ležet v žaludku. Spolupracujme a děti se nikdy nestanou rukojmími ve válce nás dospělých a mocných.

Nově zvolené složení Školské rady ZŠ Chotoviny

Zastoupení Členové Kontakty
Obec Zdeněk Turek starosta.ou(krucan)chotoviny.cz
  Ivana Novotná Novo.Iva(krucan)seznam.cz
  Václav Pražák vaclav.prazak(krucan)ma-dona.cz
Rodiče Regina Merxbauerová rmarx(krucan)seznam.cz
  Martina Křížová martina.henychova(krucan)gmail.com
  Zuzana Sumerauerová referent.ou(krucan)chotoviny.cz
Škola Jana Němečková nemeckova(krucan)zschotoviny.cz
  Alena Elhenická elhenicka(krucan)zschotoviny.cz
  Jiří Honza  jiri.honza(krucan)zschotoviny.cz

Zápisy ze zasedání

Zápisy ze zasedání školské rady

Jednací řád školské rady

Dotazník pro rodiče 2018

Akce školy a družiny pořádané mimo pravidelný rozvrh a náklady vybírané od rodičů za školní rok 2017/2018.

Sumář nákladů vybíraných od rodičů na pracovní sešity, sešity, výtvarné a pracovní potřeby, exkurze a výlety vybraných v minulém školním roce 2017/2018.