škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Když se v životě díváš na to, co máš, vždycky můžeš mít víc. Ale když se díváš na to, co nemáš, nikdy nebudeš mít dost. (Oprah Winfrey)

Testování šesťáků - "Vím, co umím!"

Žáci 6. ročníku absolvují srovnávací testy v rámci projektů Srovnávací testování a Komplexní evaluační analýza, které realizuje společnost Scio, s.r.o.

Ve středu 4. října si šesťáci ověří své obecné studijní předpoklady, ve čtvrtek 5. října bude pro ně připraven test z matematiky a v pátek 5. října zakončí svou práci testem z českého jazyka. Testy z matematiky a obecných studijních předpokladů jsou koncipovány každý na 60 minut čistého času, test českého jazyka je připraven na 45 minut čistého času.

 Testy obsahují pouze základní učivo, jejich výsledky však ukáží nejen znalosti žáků, ale také schopnost žáků řešit úkoly, jak si umí rozvrhnout práci časově a zda se dokáží v testu orientovat.

 Šesťáci, neberte testování na lehkou váhu, využijte této šance a prověřte si své vlastní znalosti a schopnosti. Dostanete příklady úloh v testech, proto si můžete předem na vlastní kůži vyzkoušet způsob testování. Pokud přistoupíte ke každému testu odpovědně, dozvíte se, co všechno už umíte a v čem byste se měli ještě zlepšit. Zajímavou informací pro vás jistě také bude, jak jste byli úspěšní ve srovnání s ostatními žáky nejen ve vaší třídě, ale v celé České republice.

 Pro rodiče je připraven dotazník, který škole poskytne cenné informace o jejich názoru na způsob a výsledky vzdělávání naší školy a zároveň inspiraci pro zlepšení práce školy.

 Všem šesťákům přejeme hodně úspěchů během testování vlastních znalostí a schopností!