Oranžová učebna 2

Skupina ČEZ vyhlásila 2. kolo hlasování, kterým je možné podpořit získání grantu pro vybudování tzv. Oranžové učebny. Naše škola žádost o tento grant podala a zaregistrovala se i pro druhé kolo. V případě, že by byla naše škola vybrána, získali bychom vybavení pro učebnu fyziky a chemie, které by nám umožnilo podpořit výuku přírodních věd na naší škole. Pravidla druhého kola byla upravena tak, aby nediskriminovala menší školy, a Nadace ČEZ slibuje i nasazení moderních technologií pro odhalování podvodných hlasů. Každý z hlasujících má šanci i na svou výhru. V minulém kole jsme od Vás dostali tolik hlasů, kolik je v naší škole žáků. Za přízeň děkujeme a prosíme, zkuste to ještě jednou! Hlasování poběží až do 15. října.
Nezletilá osoba se může hlasování účastnit jen se souhlasem svých zákonných zástupců. Hlasující se musí zaregistrovat svou platnou emailovou adresou. Proto prosím, pomozte hlasovat svým dětem. Každá fyzická osoba s bydlištěm na území ČR může dát jen jeden hlas.

Bližší informace, které nám zaslala Nadace ČEZ.

Rádi bychom Vás informovali, že Skupina ČEZ připravuje na svém webu www.cezregionum.cz novou hlasovací anketu. Každý hlasující bude mít možnost zodpovědět soutěžní otázku a dát svůj hlas některému z projektů podaných v rámci grantového řízení Oranžová učebna. Hlasování proběhne od 15.9.2010 do 15.10.2010 a nabídne všem návštěvníkům webových stránek možnost hlasováním získat hodnotné ceny a ovlivnit, které školy získají nadační příspěvek na vybudování Oranžové učebny. Na uvedených internetových stránkách najdete také podrobná pravidla hlasování a průběžné výsledky.

Proč se zúčastnit?
- Výsledky hlasování pro jednotlivé projekty budou předány správní radě Nadace ČEZ, které k těmto výsledkům přihlédne a dodatečně vybere dalších 7 škol, které získají nadační příspěvek na vybudování Oranžové učebny.
- Tři školy s nejvyšším koeficientem, který bude zohledňovat velikost školy (Výsledný počet platných hlasů každé školy bude vydělen počtem zapsaných žáků pro školní rok 2010/2011) získají notebook.
- Tři hlasující, kteří odpoví na soutěžní otázku nejlépe, budou odměněni věcnou cenou. Každý z nich získá mininotebook.
Můžete tedy opět využít příležitost aktivně zapojit do hlasování i žáky, studenty či příznivce Vaší školy a zvýšit tak šance na získání nadačního příspěvku. Motivujte Vaše studenty, rodiče Vašich studentů i širší okolí, aby hlasovali pro svou školu a pomohli pro ni získat Oranžovou učebnu. Tři z hlasujících mohou navíc získat i atraktivní cenu v podobě mininotebooku.

Jsme si vědomi, že v minulém hlasování nepřistupovali všichni soutěžící k hlasování korektně a pravidla hlasování nebyla nastavena optimálně. Z toho důvodu došlo k částečné úpravě pravidel. Skupina ČEZ bude za pomoci nejmodernějších technologií monitorovat způsob hlasování jednotlivých soutěžících a vyhrazuje si právo odebrat hlasy, které systém detekuje jako tzv. podvodné.

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme Vám hodně úspěchů v novém školním roce.

S přátelským pozdravem

Nadace ČEZ