škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Když se v životě díváš na to, co máš, vždycky můžeš mít víc. Ale když se díváš na to, co nemáš, nikdy nebudeš mít dost. (Oprah Winfrey)

Poděkování za Školní slavnost 2023

Děkujeme všem, kteří se spolupodíleli na organizaci Školní slavnosti 2023, zvláště moderátorovi večera Dušanu Mendelovi a kapele MIX Františka Vaňka. Velké poděkování patří rovněž těm, kteří svými věcnými dary a finančními příspěvky přispěli do tomboly. Vzpomínku na Školní slavnost 2023 najdete ZDE.

Mezi podporovatele Školní slavnosti 2023 patří zaměstnanci ZŠ a MŠ Chotoviny, rodiče, přátelé a také sponzoři: ABC Tiskárna, Aksamite s.r.o., Autoservis Němeček, Bowling Music bar Slovan, Garant Food Service s.r.o., J. K. Food Kosetera, Josef Krejčí - lesnické práce, MA-DONA s.r.o., MADROS, Nábytek Sultán s.r.o., Sanatorium plastické a estetické chirurgie, s.r.o., Spodní prádlo BLANKA, Tercie handicap s.r.o., TopAgro Lachout a Zahradní architektura Tábor.

slavnost 1 2023slavnost 2 2023