K tomu, abychom jasně viděli, často stačí jen změnit úhel pohledu. (Antoine de Saint Exupéry)

SEDM TUN PRO ZEMĚKOULI

Také letos jsme na naší škole uspořádali soutěž ve sběru starého papíru. Výsledky předčily všechna naše očekávání.

1853 kg  –  to je množství papíru, které odevzdali 3 žáci umístění na prvních třech příčkách soutěžního žebříčku.

Jsou to:

Zdeněk Babůrek          2. tř.                 1 026kg

Lucie Lišková              6. tř.                   778kg

Ivana Kahounová         8. tř.                   749kg

Vítězové sběrové soutěže

Zapojilo se celkem 56 dětí a odevzdaly prozatím rekordních 7712 kg. Mockrát děkujeme všem, kteří se do sběru zapojili a odevzdali sami nebo s pomocí rodičů, prarodičů a dalších příbuzných, byť jediné kilíčko důležité suroviny. Ušetřili nejen zbytečně vynaloženou energii, ale  i spoustu chemických sloučenin používaných při výrobě, které se do přírody nedostanou a neničí tak pitnou vodu. Vždyť té je na světě zoufale málo.

Ještě jednou děkujeme všem a těšíme se na výkony ve sběru kaštanů! Zvířata si už zvykla na to, že jim v zimě přilepšíme. Můžeme pomoci Ježíškovi.