škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každého to mistra hněte, jiný-li se do řemesla plete. (Karel Havlíček Borovský)

Jako rybičky

Plavání, to není pro všechny jednoduchá záležitost, ale naši druháci a třeťáci plavali v táborském bazéně jako rybičky. Po tři měsíce si užívali vodních pátečních dnů. I ti, kteří se zpočátku vody báli, dokázali překonat bázeň a naskákat do hlubokého bazénu. Diplomy a vysvědčení toho jsou důkazem.
Sportu zdar a plavání zvlášť. Už se těšíme na příští rok.

Plavani 34 2025