škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Zjistil jsem, že většina lidí se dostane kupředu v době, kdy ostatní mrhají svým časem. (Henry Ford)

PROČ SE UČIT ANGLIČTINU?

Důvodů není nikdy dost. Objednat si jídlo, poznat nové přátele, najít dobrou práci, rozumět Hamletovi nebo být u řešení globálních problémů. Hlavně se z toho nezbláznit a vše, co umím, užívat jen pro dobrou věc. A nejtěžší v životě je poznat, co je dobré. Tak hodně štěstí.