škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Když se v životě díváš na to, co máš, vždycky můžeš mít víc. Ale když se díváš na to, co nemáš, nikdy nebudeš mít dost. (Oprah Winfrey)

Ukliďme Chotoviny!

Dne 18. 3. jsme se s deváťáky vydali místo odpolední hodiny občanské výchovy na procházku v okolí školy a v rámci akce Ukliďme Česko jsme prošli trasu od školy ke kuželně, lesem směrem k Vlčí jámě a přes louku jsme se vydali zpět směrem ke školce. Za tuto krátkou procházku jsme zvládli posbírat plný pytel odpadků a doufáme, že nám naše krásná obec zůstane alespoň nějakou dobu uklizená, odpadkových košů jsme jenom na naší krátké trase napočítali šest.
 Uklidme Chotoviny 9 2025