škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Naučil jsem se být šťastný tím, že jsem své touhy omezoval, místo abych je uspokojoval. (John Stuart Mill)

Pan praporčík u druháčků

Předposlední květnový den zažily obě třídy druháčků netradiční hodinu. Zavítal k nim totiž pan praporčík Ladislav Johančík se svým programem Bezpečná cesta do školy. Pan Johančík působí v rámci Preventivně informační skupiny Městské policie Tábor a svým osobitým stylem, který okořenil smyslem pro humor, dokázal zaujmout všechny přítomné.
Děti si tak připomněly důležité zásady bezpečného chování na ulici nejen při cestě do školy. Všechny už vědí, jaká je správná výbava malého cyklisty, jak se správně přechází na přechodu, co dělat, když se někde ztratí, co rozhodně na ulici nesbírat, jak reagovat na cizí dospělou osobu, která dítě osloví, jak si přivolat pomoc.

Za užitečnou, názornou, motivační a celkově skvělou přednášku panu Johančíkovi ještě jednou děkují Alena Elhenická a Martina Merxbauerová.

Hodnocení dětí si můžete přečíst níže.

Prevence Johancik druhaci 2024