škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Naučil jsem se být šťastný tím, že jsem své touhy omezoval, místo abych je uspokojoval. (John Stuart Mill)

Kolektiv jsme dobrý a učit se naučíme

V polovině října se do naší školy opět přijela podívat speciální pedagožka paní Mgr. Alena Paroubková z Českých Budějovic. Přivezla s sebou dva výukové programy. Ten první byl určen pro žáky 6. třídy a nesl název Jaký jsme kolektiv. Žáci se formou různých her a aktivit dozvěděli spoustu informací o ostatních ve třídě, nechyběly skupinové aktivity a spolupráce ve dvojicích. Druhý program byl určen pro žáky 7. třídy a jmenoval se Umím se učit. Jak už je patrné z názvu, žáci se dozvěděli něco o paměti, o vhodných metodách učení a vše si formou různých aktivit vyzkoušely v praxi.

Paroubkova 6 2023