Jsou toliko dvě strany politické na světě: strana poctivých a strana nepoctivých; poznáte a rozeznáte je podle toho, kterak školství podporují. (Karel Havlíček Borovský)

Dobrodružství s technikou v ČB

Ve čtvrtek 15. června 2023 se sedmáci společně s osmáky vydali vlakem na exkurzi do Českých Budějovic na výstavu s názvem Dobrodružství s technikou.
Postřehy našich žáků:
Bylo to zajímavé, bylo tam hodně lidí. Zaujala mě tam Střední uměleckoprůmyslová škola, protože bych se na ni ráda přihlásila.
Mám z toho dobrý dojem. Mohli bychom tam jezdit každý rok. Něco málo jsem si vyzkoušel, bagroval jsem.
Moc se mi to líbilo, byl tam stánek s Minecraft.
Líbilo se mi, že Vám u stánku vše vysvětlili a měli jsme čas si vše prohlédnout. Byl to velmi dobrý zážitek. Doufám, že zase někdy pojedeme na podobnou exkurzi.
Dnešek jsme si užili, bylo zde mnoho zajímavých věcí a informací.
Na výstavišti to bylo pěkné, jelikož tam byla virtuální realita, ale bohužel jsem prohrál. I tak se mi tam ale líbilo.
Dnešek se mi líbil. Viděla jsem spoustu zajímavých věcí, o kterých jsem dříve nevěděla. Nejvíc mě zaujal robot, co kreslil různé obrázky. Odnesla jsem si krásné vzpomínky.

Den s technikou CB 2023