Kéž by nám Pán Bůh všeliké to vlastenčení z huby do rukou vraziti ráčil! (Karel Havlíček Borovský)

HELP FOR ENGLISH!

Myslíte to s angličtinou vážně? Chcete brzy používat nejrozšířenější jazyk světa? Nepochopili jste něco při výuce? Potřebujete nějaký pro Vás obtížný jev pořádně procvičit?

Zabrouzdejte na www.helpforenglish.cz. Najdete stručný výklad zdánlivě obtížných jevů podložený mnohaletou praxí  angličtinářských guru -  Marka Víta, Romana Svozílka a dalších jejich kolegů. Testy, které nejenom zjišťují jak jsme na tom, ale zároveň podávají výklad nezvládnutých jevů. Prima relaxace a nástroj na zdvihání sebevědomí. Když to projedu, nikdo se to nedozví. Když jsem dobrý, mohu to vytroubit do celého světa. Buďte ve škole i doma "pilníky" jako byl pan Spejbl a život pro Vás bude snadný jako pro Hurvínka.

ZÁKLADNÍ NEPRAVIDELNÁ SLOVESA - PŘEHLED

TÁZACÍ ZÁJMENA - PŘEHLED