Čím asi budu?

V pátek 4.října jela 9. třída na exkurzi na úřad práce. Exkurze na ÚP nám měla pomoci ve volbě školy a povolání. Na začátku jsme byli poučeni podle čeho bychom si měli školu vybírat a zapřemýšlet, co nám to v budoucnu přinese. Dostali jsme různé testy, kde jsme zaškrtávali správné odpovědi a podle počtu bodů nám vyšlo, která z povolání by se k nám nejvíce hodila. Tato exkurze měla pomoci studentům ujasnit si na jakou školu se přihlásit a rozšířit si své obzory.

Pilař Ondřej

Inkluze