škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Skoč, křídla roztáhneš cestou. (Ray Bradbury)

Florbalisté dobyli Bechyni

Florbalisté o velikonočních prázdninách tradičně vyrazili směr Bechyně na turnaj O pohár města Bechyně. Ve čtvrtek reprezentace 1. stupně změřila síly s bechyňskými školami, Soběslaví, Hlubokou nad Vltavou a Ševětínem. Naši malí florbalisté jen jednou zaváhali, a i přesto dokráčeli k historicky prvnímu vítězství na turnaji. V pátek je následovali žáci 2. stupně. Ti měli soupeře ze stejných měst jako mladší. Florbalisté 2. stupně nepoznali prohru a jen s domácími remizovali, což se stalo stejně jako loni osudným. Na konci se počítaly branky. Domácí měli lepší rozdíl, a tak pohár vyhráli. Na nás zbylo tradičně 2. místo (již potřetí). Jan Počinek si odvezl individuální cenu za nejlepšího gólmana. V 6 zápasech obdržel jen 4 góly. Děkujeme ZŠ Bechyně Školní za uspořádání turnaje.

Bechyne2016