Přiznat si, že na něco nemáš, není slabost, ale velká síla. (Radek Jaroš)

Coca-Cola Cup

Po domácím vítězství v kvalifikačním turnaji, ve kterém jsme zdolali ZŠ Husovu Tábor a Chýnov, jsme postoupili do dalšího kola fotbalového Coca-Cola Cupu.

První již celostátní kolo se uskutečnilo na umělé trávě v Písku, kromě domácích borců se ho zúčastnili žáci z Bechyně a Milevska. V úvodním utkání jsme se dokázali vyrovnat s velkou zimou i soupeřem a porazili žáky z Bechyně 2:0, když obě branky vstřelil velmi agilní Tomáš Cetlovský. Druhé utkání s Milevskem se ukázalo být  klíčové. Bohužel jsme ho i přes velkou převahu a velké množství neproměněných vyložených brankových příležitostí prohráli 1:2. Jedinou naši branku vstřelil Martin Makovec. V posledním utkání s domácími favority jsme předvedli velmi sympatický výkon a prohráli 1:5 a jako jediní dokázali jasnému vítězi turnaje vstřelit branku, o kterou se postaral patrně náš nejlepší hráč Tomáš Cetlovský.

Nakonec jsme obsadili na turnaji 3. místo, což lze považovat za úspěch. Hráčům musím poděkovat, jelikož po celý turnaj podávali velmi kvalitní výkony a vzorně reprezentovali naši školu.