K tomu, abychom jasně viděli, často stačí jen změnit úhel pohledu. (Antoine de Saint Exupéry)

Sportujeme rádi

Naši žáci se v těchto posledních školních měsících opět zúčastnili sportovních akcí – McDonald's Cup a Atletický čtyřboj. Počasí jim většinou přálo a vše odzávodili společně jako kamarádi. Být s nimi a povzbuzovat je bylo úžasné.

McDonald's Cup - fotbal (kategorie I, A)

Ve středu 13. května 2015 se mladší mužstvo Filip T., Krätzer M., Kolací Z., Šimek M., Machoň J., Bětík V., Mareš P. při pěkném počasí umístilo na krásném 7.–8. místě. GRATULUJEME!

McDonald's Cup - fotbal (kategorie II, B)

V pondělí 25. května 2015 se starší mužstvo Čech M., Mikoláš T., Nováček A., Leibl A., Lažan L., Lažan J., Vácha Š., Babický P., Honza J., Stiebler M. umístilo na pěkném 14. místě. GRATULUJEME!

Atletický čtyřboj - I. stupeň

V úterý 26. 5. 2015 se naši žáci v okresním kole probojovali na stupně vítězů v 50 m, kriket, dálka, 400 m (1. a 2. třída), 500 m (4. třída dívky) a 600 m (4. třída chlapci). Žáci soutěžili ve tříčlenných družstvech:

1. třída   Moosová S., Junová V., Borová B. - 2. místo

Pěknic K., Lachout E., Chalupský F.

2. třída   Volfová H., Merxbauerová E., Holubová T.

Filip T., Cirkl P., Kaščák Š.

4. třída   Borová A., Cápková K., Plešáková M. - 1. místo

Mráček O., Merxbauer D., Krätzer J. - 3. místo

Mezi jednotlivci zazářily slečny Plešáková Michaela (1.) a Borová Barbora (2.).

GRATULUJEME!