škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Zjistil jsem, že většina lidí se dostane kupředu v době, kdy ostatní mrhají svým časem. (Henry Ford)

Výsledky školního kola atletické olympiády

V pondělí proběhlo školní kolo atletické olympiády, všem atletům je třeba poděkovat a popřát těm nejlepším hodně štěstí na okresním kole atletické olympiády v Táboře.

V královské kategorii starších žáků zvítězil v atletickém pětiboji Jiří Seidl před Václavem Kotrlíkem a Ondřejem Krejčím. Mezi staršími žákyněmi zvítězila Monika Kromková, hned za ní skončila Tereza Svatková, třetí místo obsadila Tereza Peštová.

V kategorii mladších žáků zvítězil v pětiboji Tomáš Cetlovský před Radimem Knotkem a Davidem Čechem. Mezi děvčaty zvítězila Tereza Krejčová, druhá skončila Andrea Mráčková, třetí místo obsadila Kristýna Žilková.

Nejlepšími atlety páté třídy se stali Adéla Pastyříková a Vojtěch Krejčí, druhá místa obsadili Kateřina Pokorná a Matěj Šindelář, třetí místo si vybojovali Adéla Krejčová a Aleš Kubela.

Ve čtvrté třídě zvítězili v atletickém čtyřboji Dominika Šimková a Jiří Honza před Lucií Karasovou a Tomášem Mikolášem, třetí místo obsadili Karolína Kusáková a Adam Nováček.

Ve 3. A se stali nejlepšími atlety Michaela Plešáková a David Merxbauer, ve 3. B zvítězili Anna Borová a Ondřej Mráček, druhá místa obsadili Karolína Cápková, Jana Svačinová, Tomáš Knotek a Kryštof Novák, třetí skončili Tereza Babůrková, Barbora Žilková, Matěj Čech a Jakub Smetana.

Ve druhé třídě vyhráli atletický trojboj Marie Svatková a Vojtěch Bětík, druhé místo obsadili Tereza Lorencová a Karel Nováček, třetí pak skončili Nikola Králová a Ondřej Samek.

V kategorii nejmladších atletů zvítězili Natálie Krejčová, Hana Volfová, Tomáš Passler a Tobiáš Filip, na druhých místech skončili Anna Dohnalová, Ema Merxbauerová, František Hanč a Patrik Cirkl, na třetích místech skončili Kateřina Karasová, Kateřina Cvrčková, Lukáš Karas a Matúš Šimon Kaščák.

OlympicGames