škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Jsou toliko dvě strany politické na světě: strana poctivých a strana nepoctivých; poznáte a rozeznáte je podle toho, kterak školství podporují. (Karel Havlíček Borovský)

Mikulášská laťka 2012

Již tradičně se na Mikuláše konala v chotovinské sportovní hale soutěž ve skoku vysokém. Domácí atleti bojovali s výškaři z Ratibořských Hor a z nedalekého Borotína. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích a výsledky byly velmi těsné.
V kategorii mladších žákyň obsadila Michaela Kotašková velmi nepopulární čtvrté místo, když dokázala přeskočit 110 cm. Výkonem 120 cm vyhrála borotínská Nikola Plocová.
V mladších žácích získal jediné vítězství pro domácí výškaře Tomáš Cetlovský, který zdolal 115 cm, na stupně vítězů ho doprovodil jeho spolužák David Čech, který výkonem 110 cm obsadil třetí místo.
V kategorii starších žákyň obsadila Markéta Krejčová za zdolaných 110 cm třetí místo, vítězkou se stala borotínská Barbora Plocová, která se ladně přenesla přes výšku 120 cm a zcela zaslouženě zvítězila.
V královské kategorii starších žáků pouze horším zápisem svých pokusů obsadil Jan Turek druhé místo. Skočil stejně jako vítězný Jakub Ploc z Borotína 140 cm.
Závěrem chci poděkovat všem závodníkům za reprezentaci naší školy a popřát jim hodně nejen sportovních úspěchů.