škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Kde hrozí bída, tam hrozí socialismus, a kde hrozí socialismus, tam hrozí bída. (Alois Rašín)

Mikulášská laťka

Již tradičně se na Mikuláše konala v chotovinské hale soutěž ve skoku vysokém. Domácí atleti bojovali s výškaři z Ratibořských Hor a z nedalekého Borotína. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích a výsledky byly velmi těsné.
V kategorii mladších žákyň obsadila Šárka Kováčová třetí místo, když dokázala přeskočit 105 cm. Výkonem 115 cm vyhrála borotínská Barbora Plocová.
V mladších žácích získal Jiří Seidl třetí místo výkonem 130 cm. Nutno říci, že Jirka v celé soutěži předváděl technicky velmi zdařilé pokusy. Výkonem 135 cm zvítězil Radek Lamboj z Ratibořských Hor.
První vítězství pro domácí výškaře získala Lenka Ťoupalová v kategorii starších žákyň, kdy se ladně přenesla přes výšku 125 cm a zcela zaslouženě zvítězila.
V královské kategorii starších žáků zazářil svým nenapodobitelným stylem Petr Dvořák, když dokázal přeskočit 140 cm a velmi překvapivě celou soutěž ovládl. Následně se pokoušel zdolat i 145 cm, bohužel laťka na stojanech nezůstala.

Závěrem chci poděkovat všem závodníkům za reprezentaci naší školy a popřát jim hodně nejen sportovních úspěchů.