Když se v životě díváš na to, co máš, vždycky můžeš mít víc. Ale když se díváš na to, co nemáš, nikdy nebudeš mít dost. (Oprah Winfrey)

Mikulášská laťka 2010

Již tradičně se na Mikuláše konala v chotovinské hale soutěž ve skoku vysokém. Oproti minulým ročníkům byla konkurence slabší. Domácí atleti bojovali pouze s výškaři z nedalekého Borotína.
Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích a výsledky byly velmi těsné.
V kategorii mladších žákyň obsadila pouze vinou horších předešlých pokusů Šárka Kováčová druhé místo, když dokázala přeskočit 110 cm. S výkonem o 5 cm nižším skončila třetí Monika Boušková.
V mladších žácích opět vinou pouze horších předešlých pokusů získal Jiří Seidl druhé místo s výkonem 130 cm. Nutno říci, že Jirka v celé soutěži předváděl technicky velmi zdařilé pokusy. S výkonem 125 cm vybojoval třetí místo Jan Turek.
Jedinou porážku připravila borotínským výškařům Kateřina Müllerová v kategorii starších žákyň, kdy se ladně přenesla přes výšku 130 cm a zaslouženě zvítězila.
V královské kategorii starších žáků zazářil svým nenapodobitelným stylem Tomáš Fiala na druhém místě, když na třetí pokus dokázal přeskočit velmi slušných 145 cm. Následně se pokoušel zdolat i 150 cm, ale bohužel laťka na stojanech nezůstala.

Závěrem chci poděkovat všem závodníkům za reprezentaci naší školy a popřát jim hodně nejen sportovních úspěchů.

Podívejte se na nejlepší mikulášské skokany.

nicholashj