škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Naučil jsem se být šťastný tím, že jsem své touhy omezoval, místo abych je uspokojoval. (John Stuart Mill)

Atletický čtyřboj druhého stupně

Na stadionu Mír v Táboře se konal Atletický čtyřboj žáků 2. stupně ZŠ.
Disciplíny jsou 60 m, vytrvalost, hod nebo vrh koulí a skok do dálky nebo do výšky. Čtyřboje se zúčastnili dívky z 6.–7. tříd, chlapci z 6.–7. tříd a chlapci z 8.–9. tříd. Nejlepšího umístění dosáhly dívky, které skončily na pěkném 8. místě. Starší žáci se umístili na 12. místě a mladší žáci na 13. místě. V kategorii jednotlivců se nejlépe umístila Tereza Šittová na 25. místě.

Všem děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Atletika 2025