škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každého to mistra hněte, jiný-li se do řemesla plete. (Karel Havlíček Borovský)

Štafeta proti chladu

V pátek 19. dubna jsme jeli do Tábora na soutěž ve Štafetovém běhu. Ráno byly pouhé dva stupně nad nulou a na poslední chvíli jsme měnili složení štafet, protože některé děti onemocněly. Avšak ani tyto okolnosti se nepodepsaly na nadšení všech zúčastněných.
Závod probíhal podle programu. Nejdříve běhali starší a mladší žáci 100 m, potom smíšené družstvo 200 m. Mezitím děti skákaly z místa a házely medicinbalem. Bohužel ani to je moc nezahřálo. Obsadili jsme 6. místo a jsme rádi, že můžeme porovnat naše síly s ostatními školami a nasbírat nové zkušenosti.
Hýbeme se, máme radost ze sportu a to je to hlavní.

Stafetovy beh Tabor 2024