Úspěch není něco, za čím se honíte. Je to něco, o co se neustále musíte snažit. Pak možná přijde, když to čekáte nejméně. (Michael Jordan)

Školní turnaj ve vybíjené 2024

I v letošním roce jsme se těšili na školní turnaj ve vybíjené.
Už tradičně si zahrála družstva 4. a 5. tříd. Nejdříve bylo velké vybírání. Kdo bude hrát? Děti si to řeší samy. Učí se argumentovat a hlavně komunikovat mezi sebou.
První zápas se uskutečnil mezi 5. A a 5. B třídou. Byl velmi vyrovnaný, rozhodla takzvaná rychlá smrt. V prodloužení pak vyhrála 5. A třída. Potom všichni jen napjatě čekali, jak dopadne zápas se 4. třídou. Tu páťáci porazili, vítěz byl tedy jasný. První místo získala 5. A, druhá byla 5. B a na bronzovém místě se ocitli čtvrťáci. Příští rok vyzveme na turnaj současné třeťáky. A už se všichni těšíme na okresní kolo ve vybíjené, které se v Táboře uskuteční koncem března.

Skolni vybijena 2024