škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Když se v životě díváš na to, co máš, vždycky můžeš mít víc. Ale když se díváš na to, co nemáš, nikdy nebudeš mít dost. (Oprah Winfrey)

Atletika pro první stupeň 2023

Atletický přebor 1. stupně ZŠ se konal ve středu 21. června tohoto roku v Táboře. Moc jsme si všichni přáli, aby po minulých zkušenostech nepršelo, ale svítilo sluníčko. Bohužel ale svítilo tak hodně, že jsme měli pocit, že se brzy upečeme. Děti se polévaly vodou, i chodit bylo náročné, natož závodit.
O to více nás potěšily výsledky závodů. Veronika Křížová byla na 1. místě v závodě na 600 m z 22 škol ze 4. tříd a Kamila Bartoňová obsadila 3. místo z 23 škol v běhu na 800 m. Ostatním se také dařilo. Výsledky byly skvělé a najdete je na webu https://assk.zshelsinska.cz/20222023.
Kdyby mohli jet všichni naši šikovní sportovci, kteří bohužel nejeli, protože byli po nemoci anebo nemocní, určitě bychom dosáhli ještě lepších výsledků. Tak třeba příště.
 Prebory prvni stupen 2023