škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Kdo sám v sebe doufá, ten nejlepší podporu nalezl. (Karel Havlíček Borovský)

Atletický čtyřboj první stupeň 2023

V pondělí 5. června 2023 se konalo v Táboře okresní kolo Atletického čtyřboje. Celkem se zúčastnilo 29 dětí z 1. stupně naší školy. Čekal nás hod kriketovým míčkem, běh na 50 metrů, skok do dálky a běh od 400 do 800 metrů (podle kategorie).
Počasí nám tradičně nepřálo, chvilku děti závodily v mírném dešti, ale potom se spustil liják a museli jsme čekat na tribuně. Po hodině se zase pokračovalo a dařilo se nám. Nejvíce bodů z naší školy nasbíraly děti ze čtvrtých tříd – Veronika Křížová (9487) a Alexandr Mikulanda (9094).
Domů jsme odjížděli se zpožděním, mokří a unavení, ale rozradostnění z báječných výsledků.
Všem dětem i rodičům děkujeme za podporu.

ctyrboj narodka 2023