škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Jsou toliko dvě strany politické na světě: strana poctivých a strana nepoctivých; poznáte a rozeznáte je podle toho, kterak školství podporují. (Karel Havlíček Borovský)

McDonald's Cup 1.–3. třída

Za hezkého počasí se ve čtvrtek 4. května odehrál fotbalový turnaj pro 1.–3. třídu McDonalds Cup. Naši malí fotbalisté se svými soupeři urputně bojovali a hned na úvod podlehli těsně 1:0 škole z Veselí nad Lužnicí. Následovala smolná prohra opět 1:0 se Sudoměřicemi u Bechyně a následně další smolná prohra proti vítězi naší skupiny ze Sezimova Ústí 2:1, a to přestože jsme dlouho drželi vedení a až po dvou gólech v závěru jsme odcházeli poraženi. Na závěr skupiny jsme odehráli nepovedený zápas se Zborovskou, které jsme podlehli 6:0. Bez jediného bodu jsme proto nastoupili ke dvěma utkáním ve skupině o 17.–19. místo. Hned v tom úvodním jsme protrhli smůlu a zdolali Dražice 3:1 a nakonec jsme si s chutí zastříleli proti fotbalistům ze školy Mikuláše z Husi 5:0. Tím jsme zakončili turnaj na 17. místě, ale s dobrou náladou, že jsme nezapomněli vyhrávat a dávat góly. Konec dobrý, všechno dobré.

MCDonalds cup 13 23 1MCDonalds cup 13 23 2