škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Zjistil jsem, že většina lidí se dostane kupředu v době, kdy ostatní mrhají svým časem. (Henry Ford)

Chotovinská laťka 2023

Ve středu 22. února 2023 proběhlo školní soutěž ve skoku do výšky Chotovinská laťka. Soutěže se zúčastnili žáci II. stupně v kategoriích 6.–7. třída chlapci a dívky a 8.–9. třída dívky a chlapci. Bohužel někteří nominovaní žáci se soutěže pro nemoc nezúčastnili. Řada žáku si svůj výkon zlepšila, ale některým se tentokrát tolik nedařilo. Nejlepším výkonem 135 cm vyhrál Antonín Kment v kategorii chlapci 6.–7. třída, ve stejné kategorii dívek vyhrála výkonem 125 cm Anna Pokorná. Adéla Mísařová výkonem 120 cm vyhrála v kategorii dívky 8.–9. třída a Eliáš Lachout v téže kategorii chlapců skočil 130 cm.

Všem vítězům a účastníkům gratulujeme.

Latka 2023