škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Každý je demokrat, když jde o někoho vyššího, než on jest, a každý je aristokrat vedle nižšího. Ta pravá demokracie však neleží v tom, abychom se rovnali vyšším, což lehké jest, nýbrž abychom se nevypínali nad nižší, než jsme sami; každý musí začít s demokracií sám u sebe a pak to půjde. (Karel Havlíček Borovský)

Chotovinská veverka 2023

Ve čtvrtek 16. února 2023 proběhla soutěž ve šplhu pro žáky I. stupně. Nazvali jsme ji Chotovinská veverka. V kategorii dívek z 1.–3. třídy vyhrála Julie Večeřová časem 11,94 s, ve stejné kategorii chlapců získal prvenství Filip Dolejš časem 9,98 s.
Nejlepší veverkou 4.–5. třídy byla Vanessa Hrušková časem 8,28 s a nejrychlejším veverčákem kategorie pro 4.–5. třídy se stal Maksym Koniakin časem 7,29 s. Maksym zároveň pro svůj oříšek vyšplhal nejrychleji v konkurenci celého I. stupně.
Všem vítězům i účastníkům blahopřejeme a tiše závidíme, že se na svět mohou podívat s nadhledem.
 

Veverka 2023