Když mi bylo pět, máma mi říkala, že klíčem ke spokojenému životu je být šťastný. Ve škole se mě pak ptali, co chci v životě dělat. Když jsem odpověděl, že být šťastný, tvrdili mi, že jsem nepochopil zadání. Opáčil jsem, že oni nepochopili život. (John Lennon)

Florbalový turnaj žáků 6.–7. tříd

29. listopadu odehráli svůj turnaj v nové táborské hale žáci 6. a 7. tříd. Hned po úvodním zápase proti favoritovi ze ZŠ Zborovská bylo jasné, že to pro kluky nebude vůbec nic jednoduchého. Soupeř nás převyšoval ve všech herních činnostech a úvodní prohra byla celkem jasnou záležitostí. Ve druhém zápase nás čekal lehčí soupeř z Jistebnice. Avšak o mnoho lépe se nám nevedlo a přišla další prohra. Naše výkony však měly vzestupnou tendenci a každý zápas naše hra vypadala lépe. Následovala remíza proti Bolzanu a poslední zápas ve skupině jsme již dokázali vyhrát 3:0, když se hattrickem zaskvěl Vojta Plachý. Konečné zúčtování po zápasech ve skupině nám přineslo čtvrtou příčku a kvalifikaci do zápasu o konečné sedmé místo proti škole Mikuláše z Husi. Po nadšeném výkonu jsme z hektického zápasu odcházeli smutni a poraženi 2:1, a tím jsme obsadili konečné osmé místo z deseti týmů.

Florbal 6 7 2022