škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Skoč, křídla roztáhneš cestou. (Ray Bradbury)

Florbalový turnaj žáků 6.–7. tříd

29. listopadu odehráli svůj turnaj v nové táborské hale žáci 6. a 7. tříd. Hned po úvodním zápase proti favoritovi ze ZŠ Zborovská bylo jasné, že to pro kluky nebude vůbec nic jednoduchého. Soupeř nás převyšoval ve všech herních činnostech a úvodní prohra byla celkem jasnou záležitostí. Ve druhém zápase nás čekal lehčí soupeř z Jistebnice. Avšak o mnoho lépe se nám nevedlo a přišla další prohra. Naše výkony však měly vzestupnou tendenci a každý zápas naše hra vypadala lépe. Následovala remíza proti Bolzanu a poslední zápas ve skupině jsme již dokázali vyhrát 3:0, když se hattrickem zaskvěl Vojta Plachý. Konečné zúčtování po zápasech ve skupině nám přineslo čtvrtou příčku a kvalifikaci do zápasu o konečné sedmé místo proti škole Mikuláše z Husi. Po nadšeném výkonu jsme z hektického zápasu odcházeli smutni a poraženi 2:1, a tím jsme obsadili konečné osmé místo z deseti týmů.

Florbal 6 7 2022