Učedník, od něhož nikdy nežádáme nic takového, co vykonat nemůže, nikdy neudělá všechno, co může. (John Stuart Mill)

MIKULÁŠSKÁ LAŤKA 2008

Pod laťkou, jak mikulášská berla dlouhou, se ve čtvrtek 4. prosince sešli v chotovinské sportovní hale na tři desítky neposedných žáků ze sousedních škol a obcí.
Mladí atleti ze Základních škol v Borotíně, Chotovinách, Opařanech a Ratibořských Horách si přijeli již tradičně povyskočit zrovínka den před čertovským rejem. Někteří si svými výsledky potvrdili, že malou naději uniknout peklu přece jen mají. Většinu z nich už pod tíhou hříchů pálila chodidla. Jak vysoko nadskakovali?
Výsledky: mladší žákyně – 1. Zuzana Novotná 115 cm (Borotín), 2. Kateřina Müllerová 110 cm (Chotoviny), 3. Anežka Krejčová 105 cm (Chotoviny), mladší žáci – 1. Martin Pilař 125 cm (Borotín), 2. Daniel Křížka 125 cm (Chotoviny), 3. Tomáš Fiala 120 cm (Chotoviny), starší žákyně – 1. Simona Mazáčová 135 cm (Ratibořské Hory), 2. Olga Kavková 125 cm (Chotoviny), 3. Hana Křemenová 120 cm (Chotoviny) a Veronika Gigalová 120 cm (Borotín), starší žáci – 1. Daniel Kováč 155 cm (Chotoviny), 2. Martin Kromka 150 cm (Chotoviny), 3. Martin Štecher 145 cm (Opařany).
Všem úspěšným sportovcům blahopřejeme a věříme, že jejich výkony na spásu stačily.

Chcete vidět víc?

Mikulášská laťka 2008