škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Když se v životě díváš na to, co máš, vždycky můžeš mít víc. Ale když se díváš na to, co nemáš, nikdy nebudeš mít dost. (Oprah Winfrey)

Piráti ve druhé B

Předposlední školní den si druhá B zpestřila Pirátskou stezkou. Před osmou hodinou ranní jsme popadli své batůžky se svačinami a vyrazili jsme. Před námi byla lesní stezka, na které nás čekalo celkem deset úkolů. Aby se dětem dobře pracovalo, hned na startu se rozdělily do skupinek. Každý správný pirát potřebuje děsivé jméno, a tak jsme naši cestu zahájili vymýšlením strach nahánějícími jmény. Nechyběly úkoly jako běh terénem, pirátské tance, hod na cíl, ukrývání se před mořskou bouří či skládání rozlítaných slabik. Nejdůležitějším úkolem bylo odhalit dle indicie, kde se skrývá poklad. A protože třída druhá B hýří bystrými a chytrými žáčky, se všemi úkoly si hravě poradili. Za svou snahu a úsilí si odnesli nejen nalezený sladký poklad, ale také diplom, ze kterého měli všichni velkou radost. Školní rok sice končí, ale naše společná dobrodružství nikoliv. Budu se těšit na mnohá další, která nás čekají ve třetí třídě.

Pirati druha B 2024